Demet Akalın’dan eski fotoğrafçısı Dilan Polat hakkında yorum: Birtakım şeyler hissedince uzaklaştım!

Bir zamanlar doğum fotoğrafçılığı yapan Dilan Polat’ın sosyal medya fenomenliğiyle başlayan ünü yakın zamanda adeta bir patroniçeye dönüşmüştü. Kısa sürede büyük bir servetin sahibi olan Polat çifti ve yakınları aşırı harcamaları ve lüks yaşantılarıyla dikkatleri üzerlerine çekmişti.

SORUŞTURMA AÇILDI

Polat ailesinin servetinin yasa dışı yollarla edinildiğine dair haberler gündeme bomba gibi düşmüş; Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında vergi kaçırma, kara para aklama suçlarından soruşturma başlatılmıştı.

GÖZALTINA ALINDILAR

Polis, Vergi Usul Kanunu’na muhalefet, yasa dışı bahis, resmi evrakta sahtecilik ve kara para aklamakla suçlanan Polat çiftini, dün gece yarısı Çekmeköy’deki evlerinden gözaltına almıştı.

ESKİDEN DEMET AKALIN’LA ÇALIŞTIĞI ORTAYA ÇIKTI

Eskiden mütevazı bir hayat yaşayan ve doğum fotoğrafçılığı yapan Dilan Polat’ın bir dönem Demet Akalın ile de çalıştığı ortaya çıktı.

“DİLAN BÖYLE BİR KIZ DEĞİLDİ”

‘Demet ve Jess’le Gel Konuşalım’da dikkat çeken açıklamalar yapan Akalın “Esra Balamir getirmişti bana Dilan Polat’ı. Fotoğraflar çekmesi için. Gülşen’e götürmüştüm onun oğlunun fotoğraflarını çeksin diye. Bizim sahne fotoğraflarımızı çekerdi, eşiyle gelirdi. Dilan böyle bir kız değildi” dedi.

“İNAN ÜZÜLDÜM!”

Ünlü isim açıklamasında “Sonra birtakım şeyleri hissettiğim için uzaklaştım. Benimle ve Hira’yla dalga geçen videolar yaptı, benim için orada bitti. Sabah onu o halde izleyince inan üzüldüm!” cümlelerine yer verdi.

“ANNESİ HESAPLARI KARIŞTIRMIŞ”

Bir dönem Dilan Polat’ın videosunun altına Demet Akalın’ın kızı Hira’nın hesabından, “enerciii bu kızdan nefretcii” yorumu yapılınca Dilan Polat, “Annesi hesapları karıştırmış küçük çocuk nefretçiii diyecek kadar nefret duygusunu bilmiyordur sanırım. Enerci Hiracım enerci” ifadelerini kullanmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x