Xiaomi yeni akıllı hoparlör modelini satışa sundu

Xiaomi, 2021 modelinin ardılı olarak 2023 modeli Xiaomi Sound Akıllı Hoparlörü tanıttı. Ürün, 499 yuan ($68) gibi değişmeyen bir fiyat etiketiyle geliyor. Bu güncellenmiş versiyon, anahtar aydınlatması ve NFC müzik aktarım yetenekleri gibi özelliklerle donatıldı.

Yeni Xiaomi Sound 2023, önceki modele kıyasla hafifçe değişikliklere uğramıştır. HARMAN AudIoEFX ses yazılımı ayarlaması ile daha iyi ses kalitesi sunmaktadır. 108mm×108mm×88mm boyutlarındaki hoparlör, sadece 564 gram ağırlığıyla oldukça taşınabilir ve farklı oda konfigürasyonlarına kolayca uyum sağlar.

Hoparlör, maksimum 90dB ses basıncına ulaşabilen 2.25 inç neodim boron çift manyetik devreli 12W birime sahip. Aynı zamanda 70Hz kadar düşük frekanslara ulaşmak için 54mm×44mm çift süspansiyonlu pasif radyatöre sahiptir ve CGEC Golden Ear Tercih Sertifikasıyla tanınır.

Xiaomi yeni akıllı hoparlör modelini satışa sundu

Gerçek zamanlı dinamik ayarlama ve “Bülbül Algoritması” özellikleri sayesinde ses seviyelerine göre yüksek, orta ve düşük frekansları ayarlamaktadır. QQ Müzik ve NetEase Cloud Müzik gibi popüler müzik platformlarıyla uyumludur ve kayıpsız müzik formatlarını destekler.

Kullanıcılar, iki Xiaomi Sound 2023 hoparlörü eşleştirerek stereo bir ses sistemi oluşturabilir veya tüm evlerinde senkronize oynatım için birden fazla hoparlör bağlayabilirler.

Bu akıllı hoparlör, Xiaomi Miobo, NFC müzik aktarımı, Bluetooth 5.1, Xiaoai sesli komutları ve AirPlay 2 dahil olmak üzere çeşitli bağlantı seçenekleri sunar. Bu, çeşitli akıllı ekosistemlerle sorunsuz entegrasyonu mümkün kılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x