İrem Derici Kendisi Hakkında Yapılan Haberi Küfürlü Bir Dille Yalanlayınca Olanlar Oldu!

Geçtiğimiz günlerde Aleyna Tilki’nin açıklamalarından sonra Hadise’den ‘Bebeleri Pistten Alalım’ göndermesi gelmişti. Hadise’nin bu göndermesi üzerine Ece Seçkin’den gelen bomba yanıt ortalığı iyice karıştırmıştı. Bu olaylardan sonra bir haber sayfası iddiasına göre olaya İrem Derici’nin de dahil olduğunu söylemişti. İrem Derici, bu iddiayı yaptığı küfürlü paylaşımla yalanlayarak dikkat çekti.

İşte detaylar ?

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşmüştü biliyorsunuz ki.

Tilki, “İş dünyasında her şey çetin olabilir ama benim ölmemi istemeleri normal mi mesela? İstiyorlar çünkü bunu, gerçekten yok olmamı istiyorlar” sözleriyle olay olmuştu.

Biz Aleyna Tilki’nin kafaları karıştıran bu açıklamalarını sindirmeye çalışırken Hadise’den çok konuşulacak bir paylaşım geldi.

Sahneden paylaşım yapan Hadise, “Ne diyordu Norm Ender? Bebeleri pistten alalım? ?” açıklamasıyla Tilki’ye bir gönderme yaptı.

Hadise’nin bu göndermesinden sonra Ece Seçkin’den Hadise’ye bomba bir yanıt gelmişti. Ece Seçkin, “Ezhel de “Bebeler her boku biliyolar, boşuna yapıcan bize lolo” demişti.

Tüm bu göndermelerin ve açıklamaların üzerine bir haber sitesi İrem Derici’nin de olaylara dahil olduğuna dair bir haber yapınca Derici’den yanıt gecikmedi.

İrem Derici, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile iddiaları küfürlü bir dille yalanladı.

İşte İrem Derici’nin olay olan o paylaşımı ?

İrem Derici’nin bu paylaşımına sosyal medya kullanıcılarından da yorumlar gecikmedi tabii ki ?

Siz İrem Derici’nin paylaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x